DEĞİŞİM VE İADE

Değiştirme ve iade

www.erotixmarket.com dan alınan bir ürünün hatalı çıkması durumunda, ürünlerimizin paketlerinde herhangi bir hasar olmaması ve tekrar satılabilirliği bozulmaması kaydıyla, koşulsuz iade gerçekleşir. İade işleminde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenilen bedel iade edilir.

hatalı ve defolu çıkan ürünlerin değişiminde kargo ücreti firmamıza aittir, iade işlemlerinde ise kargo ücretleri müşteriye aittir.

www.erotixmarket.com tüketicilerinin güvenle alışverişini sağlamak amacı ve sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini almamaktadır.
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde 0216 365 33 86 numaradan bizimle iletişime geçerek, firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.


Yeni siparişin iptali

www.erotixmarket.com dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde info@etamedikal.com adresimize mail atarak veya 0216 365 33 86 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Ödeme iadesi

İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.